JFF logo

FESTIVAL TOLERANCIJE

7. FESTIVAL ŽIDOVSKOG

FILMA ZAGREB

18.-24.05.2013. KINO EUROPA, KINO TUŠKANAC

Zahvaljujemo svim partnerima, prijateljima festivala te vjernoj publici na iskazanom povjerenju i podršci.

Igrani
Dokumentarni
Kratkometražni
19.05. Nedjelja
režija: Goran Paskaljević
19:00
KINO EUROPA
režija: Sharon Bar-Ziv
21:30
KINO EUROPA
20.05. Ponedjeljak
režija: Jakob Zapf
12:00
KINO EUROPA
režija: Tzipi Baider
15:45
KINO EUROPA
režija: Joel Katz
16:00
ART-KINO GRIČ
režija: Nitzan Rozenberg
17:15
KINO EUROPA
režija: Gady Castel
17:15
ART-KINO GRIČ
režija: Mladen Ćapin
18:45
ART-KINO GRIČ
režija: Franck Apprederis
19:00
KINO EUROPA
režija: Dmitriy Khavin
20:15
ART-KINO GRIČ
režija: Uriel Sinai, Dana Doron
21:15
ART-KINO GRIČ
režija: Aner Preminger
21:30
KINO EUROPA
21.05. Utorak
režija: Sean D. Gaston
15:45
KINO EUROPA
režija: Aaron Yeger
16:15
ART-KINO GRIČ
režija: Ethan Bensinger
17:45
KINO EUROPA
režija: Clara Kuperberg, Joëlle Oosterlinck
18:30
ART-KINO GRIČ
režija: Darko Mitrevski
19:00
KINO EUROPA
režija: Stevan Filipović
19:30
ART-KINO GRIČ
režija: Doron Eran
21:30
KINO EUROPA
22.05. Srijeda
režija: Chanoch Ze'evi
16:00
Europa
režija: Bernhard Rammerstorfer, A. Ferenc Gutai
16:00
ART-KINO GRIČ
režija: Naomi Levari
17:00
ART-KINO GRIČ
režija: Jakov Sedlar
17:45
KINO EUROPA
režija: Yariv Mozer
18:30
ART-KINO GRIČ
režija: Petr Nikolaev
19:00
KINO EUROPA
režija: Rudolf van den Berg
19:45
ART-KINO GRIČ
režija: David Washburn
21:30
KINO EUROPA
režija: Lucy Mulloy
21:30
KINO EUROPA
23.05. Četvrtak
režija: Markus Rosenmüller
12:00
KINO EUROPA
režija: Francesca Melandri
15:45
KINO EUROPA
režija: Shelly Hermon
16:00
ART-KINO GRIČ
režija: Rob Cohen
17:00
KINO EUROPA
režija: Michele Noble
17:45
ART-KINO GRIČ
režija: Maria Peters
19:00
KINO EUROPA
režija: Michael Pfeifenberger
20:15
ART-KINO GRIČ
režija: Leo Khasin
21:30
KINO EUROPA
24.05. Petak
režija: Netalie Braun
15:00
KINO EUROPA
režija: Damien Monnier
15:45
ART-KINO GRIČ
režija: Avishai Mekonen, Shari Rothfarb Mekonen
16:15
KINO EUROPA
režija: Cynthia Wade
17:15
ART-KINO GRIČ
režija: Brankica Drašković
17:15
ART-KINO GRIČ
režija: Jonathan Paz
17:30
KINO EUROPA
režija: Nina Shapiro-Perl
18:45
ART-KINO GRIČ
režija: Liran Kapel, Yael Dekel
19:00
KINO EUROPA
režija: David Wnendt
19:00
KINO EUROPA
režija: Lisa Ohlin
19:45
ART-KINO GRIČ
režija: Hüseyin Tabak
21:30
KINO EUROPA
25.05. Subota
režija: Amalia Margolin
14:15
KINO EUROPA
režija: Silvina Landsmann
15:30
KINO EUROPA
režija: Eliran Elya
16:00
ART-KINO GRIČ
režija: Sam Pollard
17:00
ART-KINO GRIČ
režija: Lior Agur
17:15
KINO EUROPA
režija: Shemi Zarhin
19:00
KINO EUROPA
režija: Sean Fine, Andrea Nix Fine
19:45
ART-KINO GRIČ
režija: Brankica Drašković
20:45
ART-KINO GRIČ
režija: Daniel Junge, Sharmeen Obaid-Chinoy
20:45
ART-KINO GRIČ
režija: Michael Mayer
21:30
KINO EUROPA